Bojovky

Úvod » Bojovky

11. 05. 2014 - Merkava hotová!

Po dlouhé době a prasložitém patinování-špinění. Viz galerie.

21. 09. 2013 - Otevřen nový kroužek "Modely bojové techniky"

Ve čtvrtek 19. září jsme se sešli v novém modelářském kroužku "Modely bojové techniky" . Je přihlášeno 5 dětí ve věku od 7. do 3. třídy. Dorazily 4 z nich, pátý se zatím omluvil. Průzkum ukázal, že plastové modely nikdo nestavi, dva z nich mají RC tanky doma a tak nám nic nebrání začít naši činnost modelováním tanků a... více

23. 12. 2009 - Všem návštěvníkům této stránky přeji ničím nenarušené prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do roku 2010

Doufám, že nám bude osud nakloněn a budeme se moci dále setkávat jak na těchto stránkách, tak i třeba na setkáních modelářů RC bojové techniky.

13. 12. 2009 - Začal jsem pracovat na konverzi Panzer III na Stug 40 Ausf.G

Zatím report ze stavby uveřejňuji na "tankistickém" fóru, jak toho bude více, začnu report s více detaily psát i na své stránce. A tak by měla vypadat výsledná podoba.

13. 11. 2009 - Během víkendu doladím stavbu obou doplňků - sudu a bedny

Poté dám na stránku plánky a střihy, aby si je mohl kdokoli stáhnout. Protože na českém fóru "tankistů" nebyly žádné reakce, tak návod umístím během týdne na své stránky.

29. 10. 2009 - Moje "mezinárodní" panzer brigáda se rozrostla

Dnes mi poštou dorazil balík s Pantherem a Panzer III. Tak jsem si udělal pamětní fotografie, protože všechny tři kousky projdou přestavbou. Zatím jsem stále na vážkách, ale KV-1 pravděpodobně na SU-152, Panzer III buď na jinou variabtu než je H nebo SU-76i a u Panthera si pohraji hlavně s proporcemi. Práce je tedy plno, snad stihnu jaro na Smržovce alespoň s jednou přestavbou.

07. 10. 2009 - Založena tato stránka

Budeme se na ní setkávat nad úpravami a samostatnými konstrukcemi vojenských vozidel, především pásových, v měřítku 1:16. Tím není vyloučeno, že zabloudíme i do jiného měřítka.